ÚTERNÍ GLOSY 22.02.2022

Miroslava Macka
Zdá se, že situace s Ukrajinou se konečně uklidní: Rusové dosáhli svého, USA a EU se dočkají svých sankcí a Ukrajina si na přímý konflikt s Ruskem sama, neboť v tom jí Západ s rozdílnými zájmy nepomůže, netroufne. Zanedlouho modrožluté stužky z klop politiků vymizí a media se opět začnou zabývat další mutací koronaviru a radovat se z oklešťování občanských svobod.
Mimochodem, všimněte si, že nikdo z „expertů“ tento logický vývoj nepředpokládal, stále mluvili o "největší válce v Evropě od roku 1945" a o bombardování a obsazování Kyjeva.

Zdravotní pojišťovny zaplatí za testování na covid-19 za letošní leden a část února téměř 3,5 miliardy korun. To je třicet osm procent toho, co činily náklady na testování za celý loňský rok. Pojišťovny jsou pro to, aby se s výjimkou testů nařízených lékařem testování z veřejného zdravotního pojištění neproplácelo.
Dodávám: hlavně, že nová vláda šetří!

Bill Gates v pátečním vystoupení na výroční německé bezpečnostní konferenci v Mnichově řekl, že potenciální nová pandemie by pravděpodobně pramenila z jiného patogenu než z rodiny koronavirů. „Přijde další pandemie. Příště ale půjde o jiný patogen,“ řekl serveru CNBC Gates.
Nemohu se zbavit dojmu, že přesně ví, který to bude…

Vox populi, vox Dei:
Jak poznáte, že je něco pravda? Když to facebook zablokuje, twitter smaže, Google skryje, media zcenzurují a vláda dementuje.