ČTVRTEČNÍ GLOSY 16.12.2021

Miroslava Macka
Policejní razie v Sasku, odpůrci očkování chystali vraždu premiéra, zní titulek. Teď ještě najít nějakého toho van der Lubbeho, dodávám.

Naštvaný primář oddělení anestezie a intenzívní medicíny v Košicích vyzývá neočkované: Pojďte nám pomoci obracet 150 kg chlapa!
Což pokládám za nehoráznost, neboť drtivá většina těchto vyžraných chlapů si za to může zcela sama, takže s nimi není pražádný důvod být solidární. Navíc měli již dávno platit vzhledem ke svým zdravotním rizikům a civilizačním chorobám drasticky zvýšené zdravotní pojištění, možná by mnozí z nich už byli hubenější.
A mimochodem: před epidemií covidu je neobraceli?

Můj největší nepřítel je tenhle stát a jeho politici…žádný Rusák, žádný soused, žádný normální člověk mě ku*va tak zavile nepronásleduje a neokrádá, jako tenhle náš dobytek, který sedí za moje, ale i tvé peníze ve vládě, parlamentu, senátu, ale i v jiných kancelářích státní správy a státní moci!
Tohle údajně napsal František Ringo Čech a koluje to na sítích. Rozhodně tomu nevěřte, přece na vlastní oči a peněženky vidíte, že se o vás výše jmenovaní starají více než vzorně, a navíc ty zločince, kteří se o sebe chtějí postarat sami, správně pronásledují a trestají!

Čeština je jazyk vtipný:
Soudě podle frekvence a nezbytnosti aktualizací očkování, Covid skutečně vymyslel Bill Gates.