ÚTERNÍ GLOSY 1.06.2021

Miroslava Macka
Otevřely se hudební, herní, taneční či společenské kluby a diskotéky, nebude se v nich však smět tancovat a lidé budou muset mít negativní test z oficiálního odběrového místa.
Tolik zpráva, opětovně dokazující, že u státních úředníků koronavirus nenapadá plíce a jiné orgány, ale mozek.

John Bok v Reflexu:
Jsou jistě lidé, jimž očkování pomůže, kteří tu vakcínu potřebují. Nebo ti, kteří se naočkují, protože se budou cítit v bezpečí. To je všechno v pořádku. Ale nutit občany, aby se rozhodovali na základě nějaké ideologie, protože v opačném případě budou omezeni na svobodě, je nepřijatelné. To, co se tady děje, totiž není medicína jako exaktní věda, ale ideologie.

Dánsko pomáhalo USA sledovat evropské politiky, jedním ze sledovaných byla i kancléřka Merklová, USA dodali špionážní software.
Tolik zpráva. Předpokládám jednak, že státy Evropské unie budou solidární a zavedou proti USA sankce, neboť takové jednání je mezi spojenci a přáteli zcela zavrženíhodné, za druhé očekávám vyhoštění velké části dánských diplomatů z Prahy, neboť nelze předpokládat, že by Dánsko takto lezlo USA do zadku jen v případě Merkelové a za třetí očekávám, že předseda senátu Vystrčil a další zruší veškeré plánované návštěvy Dánska a poletí místo toho na Taiwan nebo do Tibetu.