STŘEDEČNÍ GLOSY 12.05.2021

Miroslava Macka
Spousta lidí, která se nechá očkovat proti covidu jen a jedině proto, aby jim vrchnost trochu povolila uzdu a mohli tedy činit to, co je ve svobodné společnosti samozřejmým a nezadatelným právem, jsou přesně ti hrbící se lidé, bez nichž by jakákoliv diktatura, včetně té komunistické, nikdy nemohla vzniknout.

Také si vzpomínáte, jak lidé po očkování proti chřipce, tuberkulóze a jiným chorobám tuto skutečnost radostně sdělovali okolí, a to dokonce s fotografiemi? Já naštěstí ne…
A pak, že covid napadá plíce!

Dalším důkazem, že covid napadá mozek, a to hlavně vrchnosti, je požadavek, že venkovní restaurační zahrádky musejí být nejméně 1,5 m od chodců. Chtělo by to vylézt ze služebních aut.

Lidská blbost opět pokořila další metu: Filmová ocenění Zlaté glóby mají problém. Televizní stanice nechtějí druhé největší filmové ceny v USA vysílat, hvězdy se k soutěži obracejí zády a dokonce ocenění vracejí, například Tom Cruise.
A víte proč? V „Asociaci zahraničních novinářů v Hollywoodu“ (HFPA), která slavnostní předávání filmových cen pořádá už od roku 1944 a má momentálně 87 členů, není ani jeden novinář tmavé pleti.