STŘEDEČNÍ GLOSY 5.05.2021

Miroslava Macka
Já vám říkal, že kolem těch Vrbětic bude ještě spousta srandy. Ovšem, že tolik a takové, to jsem ani já netušil. Není nejvyšší čas požádat nějakou mocnost o vytvoření protektorátu Böhmen? Samozřejmě bez Mähren, protože my se připojíme k Rakousku, neboť Moravané mají už letité zkušenosti, že co z Prahy, to od ďábla jest. (Čímž se Pražákům omlouvám za Ústavní soud, který omylem sídlí v Brně, aby se uchlácholily tehdejší moravské nacionalistické strany, ale s potěšením Vám ho v čele s Rychetským zase pošleme postrkem do Prahy.)

Byl dokončen posudek, podle kterého je zcela jisté (tedy podle novinářů), že ryby v Bečvě před dávným časem otrávila zcela konkrétní firma, nemající nic společného s Andrejem Babišem. Zdá se, že v tom našem Kocourkově jeden posudek „náhodou“ uniklý do medií se již rovná rozsudku. Holt se blíží volby…

Podle šéfa hnutí STAN Víta Rakušana je aktuální situace velmi nebezpečná pro Českou republiku, na našem území je stále několik desítek ruských diplomatů.
Chápu, jeden obsadí rozhlas, druhý televizi, třetí poslaneckou sněmovnu, pátý senát, šestý ministerstvo obrany, sedmý ministerstvo vnitra a zbývající nám budou vládnout.
Obávám se ovšem, že kdyby k tomu ironickému scénáři skutečně došlo, šlo by o lepší vládu, než tu současnou.

Češi jsou smějící se bestie:
Byl jsem dnes na kávě s Myškinem a Čepigou. Byla to otrava. Já se s nimi měl také sejít, ale nějak to vybouchlo.


Určitě si přečtěte:

http://miroslavkrizek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=770182