PÁTEČNÍ GLOSY 6.03.2020

Miroslava Macka
Datum 5. 3. 2020 vyjde do dějin České republiky, a to jako černý den svobody. Policie totiž požádala Poslaneckou sněmovnu o vydání poslankyně SPD Karly Maříkové k trestnímu stíhání kvůli jejím výrokům o migrantech na facebooku. Žádost ve čtvrtek odpoledne dorazila sněmovnímu mandátovému a imunitnímu výboru.

Maříková loni v lednu na svém profilu na sociální síti facebook přirovnala migranty k invazivním druhům rostlin a zvířat, jimž by měl být zakázán vstup do Evropské unie. Jejími výroky se později začala zabývat policie pro podezření z přečinu podněcování k nenávisti.

Myslím si totéž a na svých stránkách jsem tento názor publikoval již 1. 8. 2016 a vsadím se, že je to názor značné části občanů.

Kdy už, ksakru, všem těm bolševickým palicím dojde, že Orwell napsal varování a nikoliv návod k použití?Občané, zachovejte klid! Vláda se usnesla, že na epidemii koronaviru použije stejnou taktiku jako na stavbu dálnic, takže žádná nebude!Správa Pražského hradu si za téměř 1,2 milionu korun objednala 695 masek, které budou jejím zaměstnancům sloužit především k ochraně proti koronaviru. Masky jsou však velmi účinné i proti dalším biologickým hrozbám.

Tak vidíte, vy tam v podhradí!

Před jakýmkoliv případným jednáním s tureckým prezidentem Erdoganem by si každý politik měl připomenout starou dobrou zásadu: S vyděrači se nevyjednává, vyděrači se střílejí.

Samozřejmě, že musíme Řecku pomoci? Proboha, řecká armáda je druhá největší v NATO a rozhodně dobře vyzbrojená. Jen namátkou: hlavní manévrové síly pozemní armády představují čtyři tankové brigády, devět brigád mechanizované pěchoty, jedna divize a tři brigády lehké pěchoty a několik dalších brigád (mimo jiné výsadková či obojživelná). Z více než 1 300 tanků tvoří špičku 170 vozidel Leopard 2A6 HEL, kromě nich se užívá ještě asi 180 Leopardů 2A4. Ze starších obrněnců slouží 526 tanků Leopard 1A4 a 1A5, stovka amerických M60A1/A3 a pro průzkum se používá přes 220 francouzských lehkých obrněnců VBL.K zapamatování:

Advanced forms of biological warfarethat can “target” specific genotypes may transform biological warfare from the realm of terror to a politically useful tool.

Tedy:

Vyspělé formy biologických zbraní, které mohou cílit na specifické genomy [poznámka: tedy rasy, etnické skupiny apod.] mohou proměnit biologickou válku z království terorismu na politicky užitečný nástroj.

http://archive.org/details/RebuildingAmericasDefenses/page/n71/mode/2upNeuvěřitelné! Bloomberg vynaložil na půl miliardy dolarů, aby se stal demokratickým kandidátem na prezidenta USA a ihned totálně pohořel, přičemž Rusové reklamou na facebooku za 100.000 dolarů dokázali Trumpovi vyhrát celé volby!