PÁTEČNÍ GLOSY 20.10.2017

Miroslava Macka
Po dlouhé době budu zase volit ODS, respektive nikoliv ODS, ale zakroužkuji třetího kandidáta na její zdejší kandidátce, a to Zuzku Majerovou Zahradníkovou. Důvod? V tom blázinci, kterým bude po letošních volbách poslanecká sněmovna, by tam bylo zkušené a rázné dámy se zdravým selským rozumem silně zapotřebí. A když se nás najde víc, určitě to klapne.

Takže heslo dnešního, potažmo zítřejšího dne zní: VOLÍM ZUZKU!

Jo, abych nezapomněl, prosí vás o to i její tři kocouři, kteří už se těší, jak si zařádí v době, kdy bude zasedat v Praze…tak jim to dopřejme!Před časem jsem á margo Bělobrádkových slov o chcípání psů poznamenal, že politická paměť většiny lidí je zhruba patnáctidenní a do voleb je daleko. Takže, vy všichni naštvaní pejskaři, a že vás bylo, vzpomenete si na to zítra či pozítří u voleb?Unie daňových poplatníků sdělila:

Hospodářské noviny dnes přišly s naprosto šokující zprávou. Finanční správa ohodnocuje své kontrolory podle toho, jak úspěšní jsou v rámci doměřování daní. S ohledem na tuto skandální praxi se Unie ptá, zda takto ohodnocení úředníci, ukáže-li se doměření daně jako nezákonné, budou prémie vracet a hradit způsobenou škodu?

Dodávám:

V normálním státě by za tohle padaly ministerské i jiné hlavy…