STŘEDEČNÍ GLOSY 26.04.2017

Miroslava Macka
To, že Zemanovu prezidentskou kampaň povede jeho žena má jeden skvělý rozměr: volebním výsledkem zesměšní všechny ty reklamní namyšlené předražené prodavače keců…

No, konečně! To to trvalo! Konečně je tady zpráva, že Macronův volební štáb byl napaden ruskými hackery!

OSN zvolilo Saudskou Arábii do komise pro práva žen. A to nikoliv 1. dubna…
Jak je to možné? Stačí nahlédnout do publikace, vydané v 60. letech s názvem „Kdo vládne světu?“
Měla jen jednu stránku a na ní vytištěno jedno jediné slovo: PENÍZE.

Starosta severofrancouzské obce Annezin Daniel Delomez uvažuje o rezignaci, neboť v obci vyhrála první kolo prezidentských voleb Le Penová se 34,3 procenty. „Nechci zasvětit svůj život debilům“ prohlásil starosta, který sám volil krajně levicového Mélenchona…
Ach, jo!

Za prznění češtiny by měly být tělesné tresty! „Olga Špátová očekává potomka s o 35 let starším kameramanem“…takto se na češtině vyřádila redaktorka Super.cz.

Markéta Šichtařová:
Dotace existují proto, aby vytvářely korupci a nekalou konkurenci, a ještě k tomu přidám, že principem dotací je přečerpávání peněz z efektivních míst, které peníze umějí vytvořit, k nesmyslným, neproduktivním činnostem, které peníze vytvořit neumějí, jen je umějí buď zneužít, nebo spotřebovat.

Vážení a milí,
na světě je konečně knížka, ve které vyprávím o všelikých zajímavostech, které mne potkaly cestou od narození (téměř) do smrti, a které by Vám, jak doufám, mohly poskytnout jak zábavu, tak i trochu poučení. V knize jsou též ukázky z mé letité novinové a časopisecké tvorby, výběr z překladů poezie i prózy a také něco z vlastního literárního šuplíku.
Knihu „Samomluvy Miroslava Macka“ vydalo v líbezné úpravě (a v pevné vazbě s přebalem) nakladatelství Jonathan Livingston, avšak kniha nebude v normální distribuci - objednat si ji však můžete na dobírku přímo domů, a to za konečných 299.- Kč (tedy včetně balného a poštovného) na mailové adrese m.vitovcova@volny.cz, čímž zároveň vypomůžete firmě, která zaměstnává osoby se změněnou pracovní schopností.
Přeji Vám příjemné počtení!, s díky mm