STŘEDEČNÍ GLOSY 19.04.2017

Miroslava Macka
Korunové dluhopisy v objemu 900 milionů korun vydala i společnost Student Agency Holding Radima Jančury, a to dokonce s 12% úrokem ročně. Dostupné dokumenty a informace vedou k závěru, že Radim Jančura operaci s vydáním korunových dluhopisů provedl pouze jako papírovou hru tak, že do této společnosti žádné skutečné peníze nepřitekly, ovšem z výnosu dluhopisů samozřejmě Jančura nezaplatil na daních ani korunu.
Morální autority boje proti korupci se začínají pěkně vybarvovat…

A máme tady opět jeden okecávací novotvar: radikalizovaný francouzský občan…
Jenže pokud ihned nezačneme nazývat věci pravými jmény, stojíme na začátku rychlého konce.

Vladan Krásný na facebooku:
Že se s postupujícím postupem v playoff objevují na Rondě papaláši, kteří celej rok po hokeji ani nevzdychli, jsem si už zvykl. Ale z toho, že se tu dnes producíruje Babiš s komeťáckou šálou na krku a ovce si s ním dělají selfíčka, z toho bych fakt blil…

Karolina Stonjeková:
Po brexitu a amerických prezidentských volbách je Turecko další zemí, kde nevzdělaná venkovská lůza v demokratické volbě převálcovala vzdělané městské obyvatelstvo...
Tak alespoň vypadá oficiální mediální story mainstreamových pisálistů, kteří stále jaxi nepochopili, že v dobách strejdy Gůgla, se dá jakýkoli jejich mediální canc snadno ověřit resp. vyvrátit.
Mně strejda Gůgl ochotně a navíc v rekordním čase prozradil, že "urban population" činí v Turecku 73,4% celkové populace. Těch proklínaných nevzdělaných venkovských balíků, je tedy mezi Turky jen necelých 30%.
No nic, páni novináři, hlavně si příště nezapomeňte zase poplakat, jak tradičním médiím nikdo nevěří...