PONDĚLNÍ GLOSY 3.04.2017

Miroslava Macka
V intervencích na oslabení koruny budeme pokračovat, neboť nevíme jak přestat a hlavně vůbec netušíme, co by následovalo po jejich ukončení. Vaši skvěle placení experti z ČNB.

Ukrajinská poslankyně a někdejší bojová pilotka Nadija Savčenková si v rozhovoru pro ukrajinskou televizi v sobotu 25. 3. postěžovala, že Židé nabývají v její zemi nepřiměřenou moc, načež je nazvala pejorativním termínem, který by přibližně odpovídal českému „židáci.“ „Nemám nic proti Židům, nemám ráda židáky,“ řekla v televizi s tím, že „Židé na Ukrajině disponují 80 % moci, zatímco tvoří jen 2 % jejích obyvatel“. Dále v rozhovoru zmínila fakt, že ukrajinský premiér Vladimir Grojsman je židovského původu a židovské kořeny také přiřknula prezidentovi země Petru Porošenkovi a bývalé premiérce Ukrajiny a vůdkyni Oranžové revoluce Juliji Tymošenkové. O Porošenkovi i Tymošenkové se přitom takové spekulace na Ukrajině objevovaly už dříve.
Co na to Schwarzenberg, Kalousek, Herman a další její vítači a obdivovatelé v Praze?
Doporučuji jim nějaký razantní postup, kupříkladu vyvěšení tibetské vlajky…

Miroslav Jahoda na facebooku:
Když nějaký politik řekne, že chce být apolitický a "všech", tak je mi z něj nevolno. Být apolitický je v překladu nemít žádný názor a být všech je být nikoho.
Každý takový politik je figurka ve službě elitářů, která nepochopila, že nevadit nikomu není žádná zásluha. A v současnosti to ani nejde.
Jelikož prezidentské volby tentokrát rozhodne téma imigrace, nelze říkat "jsem všech". Buďto jsem pro zavádění islámských ghett po vzoru Paříže nebo proti tomu. Musím si vybrat.

Češi jsou smějící se bestie:
Věčná škoda, že ty hubnoucí celebrity mají tak slabou vůli a nedotáhnou to až na nulu.