PONDĚLNÍ GLOSY 13.02.2017

Miroslava Macka
Podle agentury youGov si dvě třetiny Němců nepřejí, aby Angela Merkelová byla nadále německou kancléřkou, a dají to v podzimních volbách najevo. Pokud by tento průzkum byl pravdivý a namísto Merkelové by měl být zvolen socialista Martin Schulz, pak je nejvyšší čas pustit se do urychlené opravy našeho pohraničního opevnění, neboť u tohoto levičáckého šílence nikdy nevíte, co ho napadne.


Od roku 2005 se celkový počet absolventů učňovských oborů snížil o 42,5 %. Čeká nás skvělá budoucnost s politology, sociology, rekreology a odborníky na rovnost pohlaví…


Veřejnoprávní Český rozhlas už za naše nedobrovolné koncesionářské poplatky zvolil prezidenta: Jiřího Drahoše.


Časy se zřetelně mění. Vždyť už i to klasické levicové heslo "Ani muže ze závodu, ani haléř ze mzdy" se transformovalo na "Ani haléř z dávek, squat pro každého".


Zajímavý nápad se objevil na facebooku: Posaďme Babiše na detektor lži a hned bude jasno!
Dodávám:

To je zcela zbytečné. Kdykoliv lže, začne mluvit slovensky.

Čtenář glos V. D. mi napsal:

K případu švédského policisty, který se opovážil poukázat na nápadnou přemíru cizokrajců v kriminálních případech, jimiž se musel za poslední týden zabývat: okamžitě jsem si vzpomněl na alarmující webovou stránku Interpolu, kde jsou uvedeny seznamy hledaných osob z různých zemí světa, nechybí zde důvody, proč jsou tyto osoby hledány, a dokonce ani jejich původ. Stránka s hříšníky hledanými švédskými orgány vypovídá jasnou řečí:
https://www.interpol.int/notice/search/wanted (v pravé horní části je nutno zadat v roletce příslušnou zemi).
Výsledky pro Německo, Belgii, Francii atd. se příliš neliší…

Určitě si přečtěte a hlavně se nad přečteným zamyslete!

http://sichtarova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=585918


Češi jsou smějící se bestie:
V důsledku nadměrného počtu dětských uprchlíků, nejsou v Německu k dostání holicí strojky.