STŘEDEČNÍ GLOSY 19.10.2016

Miroslava Macka
Nedopustit, aby se Miloš Zeman opětovně stal prezidentem. Tento cíl pro prezidentské volby v roce 2018 si už nyní vytkli Starostové a nezávislí, ODS, KDU-ČSL a TOP 09.


Nesmírně se těším na tu legraci kol dohadování o společném kandidátovi…Technické možnosti vedení válek jsou dnes ohromující. Kupříkladu při osvobozování Aleppa od militantních islamistů humanitárně trpí civilní obyvatelstvo a je proto nezbytné sankčně potrestat viníky. Při osvobozování Mosulu od militantních islamistů se však zřetelně používají bomby, granáty a střelivo, které dokáží zabíjet pouze militantní islamisty a civilisty uchránit. Jinak by přece Česká televize tak nejásala…Poslankyně a bývalá ministryně spravedlnosti Helena Válková by zrušila druhé kolo senátních voleb. Prohlásila to v pořadu Kauza dne Rádia Impuls. Dvoukolové volby jsou podle Válkové jedním z důvodů, proč k nim dorazilo rekordně nízké množství voličů.


Je neuvěřitelné, kterak prohra ve druhém kole dokáže zatemnit úsudek…K dokonalosti americké prezidentské kampaně mi ještě chybí prohlášení sester Williamsových, že jim před dvaceti lety Trump osahával penisy…

Erik Best:
Nikdo se neptá, odkud Daniel Křetínský vezme peníze na ovládnutí EPH. Ví to ale Martin Roman, stejně jako Daniel Beneš.

Petr Paulczyński na facebooku:
Musíte svým čínským přátelům vysvětlit, ze ve svobodné zemi se ministři demokratické vlády scházejí, s kým sami chtějí. Vzkázal Jindřich Šídlo Ovčáčkovi.


Když se ovšem Hašek potkal s Nočními vlky, řvali všichni novináři jako pomatení.Vřele doporučuji ku přečtení: http://archiv.ihned.cz/c1-65481330-navod-na-zruseni-demokracie