ÚTERNÍ GLOSY 27.09.2016

Miroslava Macka
Prezident Zeman požadoval v OSN zahájit útoky na „nervová centra terorismu“. Pokud by byl vyslyšen, to bychom se divili, kolik úřadů vlád a tajných služeb by zmizelo z povrchu země!
Zřejmě si neuvědomil, že existovali, existují a vždy budou existovat teroristé hodní a teroristé zlí. Hodní jsou ti, které momentálně podporujeme zbraněmi, logistikou, občasnou vojenskou výpomocí a penězi, neboť si namlouváme, že hájí naše zájmy. Zlí jsou ti ostatní.

Švédská policie ztrácí kontrolu nad přibývající kriminalitou, která roste díky přílivu migrantů do země. Doposud velmi liberální Švédsko, které bylo oblíbeným cílem migrace, již mluví o 55 no-go zónách.
Putinovi agenti se nás snaží zastrašit a učinit z nás čecháčkovské xenofoby! Tentokrát se ukryli v nejčtenějším rakouském deníku Kronen Zeitung, který výše uvedenou zprávu přinesl.

20. září t.r. publikoval Tomáš Guttmann na Neviditelném psu článek „Morálka Václava Havla a jeho rodiny - doložená fakta o jejich životě jsou málo lichotivá“.
Článek byl ze serveru za několik hodin stažen, a to s půvabným bolševickým odůvodněním, že "článek je zbytečný, jelikož Havel není pro současnou politiku už významný a řada informací o něm i jeho rodině je už beztak dávno známá".
Zdá se, že kráčíme nazpět docela mílovými kroky…

Společnost Disney zastavila prodej kostýmu postavy ze svého nového filmu Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa, který je inspirovaný tichomořskými kulturami. Součástí kostýmu byly dlouhé hnědé kalhoty ozdobené zobrazením tetování a „sukně“ z listí. Chelsie Fairchildová, která se považuje za havajskou Polynésanku, obvinila společnost z rasismu. Podle ní není v pořádku, aby děti předstíraly příslušnost k jiné rase. Společnost se jí dále omluvila…
Blbost (pardon, korektnost) v přímém přenosu…

V přepočtu asi dvanáct miliard korun dá americký investor George Soros společnostem, které založili migranti. Chce tím pomoci nejen uprchlíkům, ale i firmám, které je přijaly. Zároveň by chtěl, aby jeho rozhodnutí motivovalo další finanční investory, aby se k podpoře firem provozovaných migranty připojili.
Tolik zpráva. Pokládám to za geniální plán na likvidaci Evropy ještě větší motivací mohamedánů hrnout se sem a množit se a množit se. Zřejmě je stále hnán pomstou za to, co prožil coby György Schwartz ve válečné Budapešti…

Čtenář glos R. M. přišel s geniálním nápadem:
Divím se, že ještě nikdo nepřišel s jednoduchým řešením otázky migrantů - zřízením veřejného registru lidí, připravených je ubytovat a starat se o ně. A přijmout přesně tolik migrantů, kolik lidé nabídnou míst. Politici a různé neziskovky, aktivisté a ochránci práv by šli jistě příkladem a ukázali, že to jde! Nebylo by to fajn?

Jakub Horák na facebooku:
Každý uprchlík, který se dostane na naše území, by měl od nás dostat především kvalitní vybavení, to znamená jazykový kurz němčiny, mapu Krušných hor s vyznačenými cestami přes hranici a buzolu.

Čeština je jazyk vtipný:
Babiš bohatým bere a chudým mává…