PONDĚLNÍ GLOSY 18.07.2016

Miroslava Macka
Zpráva, kterou postrádám:
Vzhledem k současnému jednání prezidenta Erdogana uvalují státy EU na Turecko hospodářské sankce, zmrazují zahraniční konta Erdogana a jeho nohsledů, zabraňují jim vstupu do zemí EU a spolu s USA pozastavují členství Turecka v NATO.

Když se zváží motiv a prospěšnost, tak převrat v Turecku spíše vypadá na „False Flag“, neboť Erdogan tak získá záminku k brutální krvavé čistce. Nyní má v podstatě volné ruce pro cokoliv a přesně to chtěl. Navíc dobře ví, že zbytek světa bude maximálně podrážděně kvokat.

„K ohromení a soucitu se nyní musí přidat činy a naprosté odhodlání vymýtit metlu zvanou islámský fundamentalismus,“ řekla Le Penová. Media nazvala její vyjádření „brutálním“…

Na teror v Nice určitě EU odpoví též terorem. Bohužel tím byrokratickým a proti svým občanům.

Opsáno z facebooku:
EU teď bude 5 let schůzovat a nakonec nařídí psychologické vyšetření všech lidí s řidičákem na náklaďák. Doba na realizaci v rámci členských států bude dvacet let a bude na to možné získat dotaci.
A zdarma bude možno získat cedulku Truck Free Zone.

Karolina Stonjeková:
Tak jasně! Občas tu někdo vystřílí návštěvníky rockového klubu nebo redakci satirického časopisu. Občas tu někdo spáchá atentát na letišti nebo pozabíjí pár lidí tím, že na ně najede náklaďákem. Občas se někdo vyhodí do povětří na ulici nebo v metru. A občas tomu naši politici pomohou – jednou tím, že vyzbrojí rebely, ze kterých se vyklube Islámský stát, jindy tím, že svrhnou lokální diktátory, které pak nahradí lokální bezpráví, ve kterém se daří radikalizaci jednotlivých skupin, a jindy zase tím, že dají lidem z rizikových oblastí bianko šek na bezstarostný život u nás. Ale jinak si tady v Evropě nemáme na co stěžovat! V hypermarketu si můžeme koupit dokonale rovný banány, nemůžeme se otrávit rtutí z teploměrů, natož se udusit igelitkou, kterou jsme v marketu dostali zadarmo k nákupu, a na každým hrnku s horkým kafem máme varování „Bacha, nespalte si čumák“. Taky se nemusíme bát, že bychom v restauraci dostali alergický záchvat, protože víme do puntíku, jaké alergeny naše jídlo obsahuje a bezpečnost slušných lidí je zabezpečena i tím, že se všechny slušné lidi snažíme po(s)tupně odzbrojit. A až si večer pustíme zprávy, aby nás soudruzi a soudružky z Československé státní televize poinformovali o masakru v Nice, můžeme si na to ještě navíc posvítit dokonale úspornou žárovkou. Twl, co byste jako eště víc chtěli??? Fuck OFF!

Opsáno z facebooku:
Ten Putin má ale hoňky: sedí ve Valaámu a současně řídí náklaďák v Nice a současně organisuje převrat v Turecku. Je to skutečně nadčlověk. Zítra se od Štětiny navíc dozvíme, že může za většinu dopravních nehod v Česku…