STŘEDEČNÍ GLOSY 16.03.2016

Miroslava Macka
Úpadek kritického myšlení v přímém přenosu…
Martin Komárek pro Novinky.cz: „Andrej Babiš řekl slovo muže a já mu věřím. Babiš říká, že nic neudělal. Když mě soused obviní, že jsem mu snědl psa, a já mu řeknu, že jsem to neudělal, ale on za mnou bude pořád s nařčením chodit, tak můžu jen opakovat: já jsem nic neudělal, já psa nesnědl.“

Ideální řešení:
Ilegální imigranti dopravení či zadržení na území ČR budou integrováni do rodin těch, kteří pomoc uprchlíkům propagují.

Ministerstvo spravedlnosti přiznalo písemnou omluvu a 180 000 korun exministru obrany Martinu Bartákovi za trestní stíhání v kauze nákupu aut Tatra pro českou armádu. Stejnou částku dostane i druhý obžalovaný v kauze údajné korupce, zbrojař Michal Smrž. Uvedlo to tiskové oddělení ministerstva.
Netušil jsem, že se všichni daňoví poplatníci podepsali pod obžalobu těch dvou, tu mizernou práci přece odvedl někdo konkrétní, ne? Tak ať to laskavě zaplatí!

Karolina Stonjeková:
Přemýšlím, co je horší...Že máme ministra financí, který žije z dotací? Že se kvůli těm dotacím pravděpodobně dopustil podvodu? Že o tom média sice sem tam něco napíší, ale celkem vzato se nic neděje a nikomu to nevadí?
Nebo to, že žijeme v době, kdy si miliardáři berou z EU milionové dotace na stavbu Čapích hnízd s bowlingem, restauracemi a kdoví čím? Že žijeme v době, kdy nadnárodní instituce financuje z kapes nás všech projekty, které by měli financovat soukromí investoři???
Nevím..., fakt nevím, co je horší!

Zatím nejlepší komentář k Babišovým lžím:
Všetci tuná kradnú, iba ja čerpám!

Právě mne napadlo nové slovo: NATACE = nadace žijící z dotace…Také by to ovšem mohla být DODACE, a to zní lépe…

Čeština je jazyk vtipný:
Je to zmerklený a tím pádem v Bruseli…