STŘEDEČNÍ GLOSY 19.11.2014

Miroslava Macka
Ukrajinizace Česka pokračuje: vládnou nám oligarchové a občanstvo je rozděleno na dva nesmiřitelné tábory, byť ne na národnostním základu…

Během posledních dvou let nastoupily do Babišova obchodního, politického a ministerského konglomerátu dva tucty vysokých policejních důstojníků, pracovníků komunistické kontrarozvědky a agentů a spolupracovníků Státní bezpečnosti.
Pražské kavárně je to, kupodivu, zcela jedno. Řeší Zemana…

17. listopadu, v den, kdy demonstranti pokřikovali na prezidenta Zemana (jedním z hlavních důvodů bylo i jeho „lezení do zadku“ Číně, jak to nazývají), se dohodli australský ministerský předseda Abbott a čínský prezident Si ťin - pching na vytvoření zóny volného obchodu mezi oběma zeměmi. Předpokládám, že během podpisu pokáral Abbott čínského prezidenta, že se v Číně nedodržují lidská práva a žádal samostatnost Tibetu. Předpokládám též, že demonstrace u australské ambasády v Praze bude následovat…

Čínský „svátek nezadaných“ zpropagovala během let čínská internetová firma Alibaba natolik, že letos jen za tento jediný sváteční den utržila téměř 205 miliard korun. Na tuto sumu musí největší česká firma Škoda Auto vydělávat déle než 9 měsíců.
To jen, abychom si nenamlouvali, že jsme důležitý pupek světa…

Matin Dusil na Facebooku:
Celej den si čtu jak Miloš Zeman řekl na konferenci ,,25 let svobodného podnikání":
„Jdeme po stoupající cestě, na které jsou některé zbytečné kameny. Tu Viktor Kožený...... tu Zdeněk Bakala…“
No, a pak kouknu na Události ČT24 a tam prezident říká:
„Jdeme po stoupající cestě, na které jsou některé zbytečné kameny. Tu Viktor Kožený...... tu mnozí další“
Tak se teda ptám cenzora ČT24....Kampak nám zmizel Zdenda Bakalů?...A nebo co teda vlastně řekl prezident? Má pan Bakala tak dlouhé prstíčky, že dokáže cenzurovat i projev prezidenta v hlavní zpravodajské relaci ČT?

Šimon Kalousek na facebooku:
Víte, co by mi přišlo jako největší prdel? Kdyby Zeman pod tlakem všech těch "červenokaretníků" odstoupil, proběhly by nové prezidentské volby a on v nich znovu vyhrál...myslím, že by to byl definitivní konec nepolitické politiky.
A dodává:
Jasně, že příštím prezidentem bude Babiš...a intelektuálové se budou zpětně ošívat "kvůli tomuhle jsem na Zemana vejce neházel"...já říkám: ale házel!