STŘEDEČNÍ GLOSY 4.07.2012

Miroslava Macka
Nadační fond - občané Brnu střed - v likvidaci, Horeso s.r.o. - v likvidaci, MINAS a.s. - v konkurzu, Brněnské vodovody a kanalizace a.s. - člen představenstva, Teplárny Brno a.s. - člen dozorčí rady, Spalovna komunálního odpadu Brno a.s. - člen dozorčí rady, Jižní centrum Brno a.s. - člen představenstva, Brněnské komunikace a.s. - člen dozorčí rady, Lesy města Brna a.s. - člen dozorčí rady, Pohřební a hřbitovní služby města Brna a.s. - člen dozorčí rady, SOFTIR a.s. - člen dozorčí rady, Panelárna St.Město a.s. - člen dozorčí rady, Víno Marcinčák, a.s. - člen představenstva, DŘEVMAT s.r.o. - společník, Libiczek s.r.o. - společník, EXPON s.r.o. společník….tak tomu říkám manažer! Už jen všechno to stíhat…jak je vidět, je nový ministr spravedlnosti muž na svém místě!

Čtenář glos N. F. mi napsal:
Píšete o novém ministru spravedlnosti: " Také nehrozí „ostřelování“ ze strany opozice, neboť v roce 2010 namísto možné koalice s TOP 09 a KDU - ČSL domluvil v Brně koalici s ČSSD a pokračování jejího primátora Onderky ve funkci."
Nejhorší není to, že udrželi Onderku u moci, nejhorší je, že udělali tah, který umožnil, aby napojené spřátelené a příbuzenstvem vlastněné firmy zůstaly dále napojené na městský rozpočet a dál provádějí výměny oken v domě se čtyřmi byty za milion korun, dál se prodávají do soukromého vlastnictví výhodně domy, ve kterých bydlí zastupitelé nebo jejich rodinní příslušníci, dál dostávají městské byty v nejlepší čtvrti blízcí příbuzní, aby se tyto byty záhy objevily na seznamu prodávaného majetku…

Opsáno z facebooku:
1.Buď si uvědomíme, že míra zadlužení a přerozdělování již začala vážně ohrožovat naši svobodu a převezmeme opět větší zodpovědnosti za osud svůj i komunity, v níž žijeme…

2.nebo dáme přednost pohodlí a zaplatíme za to svobodou, zprvu pouze ekonomickou, ale později nevyhnutelně i jinou, protože ostatní svobody jsou s ní úzce svázány."

Opsáno z facebooku: Konečně dobrá zpráva, stav lidských práv v České republice se zhoršil.