PONDĚLNÍ GLOSY 28.04.2008

Miroslava Macka
O čem se mluvilo na sobotní ideové (!?) konferenci ODS: je chybou že jsme nepočítali s koaličním vládnutím, měli bychom garantovat dosažení vyrovnání veřejných rozpočtů nejpozději do roku 2014 a podstatné zvýšení životní úrovně, a to na průměr EU do deseti let, měla by se přijmout povinná doručovací adresa jak pro právnické, tak pro fyzické osoby, měl by se změnit volební systém a volby by se měly termínově více sjednotit, lidé, kteří nemarodí, by měli být bonifikováni, kupříkladu rehabilitačním programem...a takto se dá pokračovat a pokračovat, jen ideje jaksi nelze najít.
Což by nemuselo být na škodu, kdyby se ODS důsledněji vrátila k těm, které si dala do vínku!

Už zase vidím různé ty závistivce, kteří závidí Staníkovi Grossovi jeho čerstvě koupený domeček ve Slivenci na okraji Prahy. Přitom jen utrácí peníze, které vydělal svým geniáním nákupem levných akcií, které pak obratem draho prodal! A to přece můžete udělat i vy, závistivci jedni!

Hurá! Schodek rozpočtu letos nebude plánovaných sedmdesát miliard, ale jen padesát! Moc se ovšem neradujte, bude to jen a jen tím, že prostě zaplatíme na daních podstatně víc, než bylo plánováno....Jaké štěstí!