Dětské pobyty a školy v přírodě [ Encyklopedické heslo ]

Nabízíme Vám pobyty pro děti ve sportovně rekreačním areálu BOHEMA Zlaté Hory.
Areál je umístěn v ekologicky nejčistší části České republiky v oblasti Jeseníků. Nachází se na okraji městečka Zlaté Hory, které je vzdáleno 25 km od města Jeseník a 1 km od hranic s Polskou republikou (Glucholazy).
O kvalitě životního prostředí svědčí umístění dětské léčebny "Sanatorium Edel" v bezprostřední blízkosti areálu. Léčebna je zaměřena na léčbu potíží horních cest dýchacích. V případě zájmu jsme schopni domluvit se sanatoriem léčebné procedury (metoda "speleoterapie") dle Vašich požadavků. Areál BOHEMA má vlastní zdroj pitné vody (neupravované chemickými prostředky), která zásobuje i dětskou léčebnu.
Ojedinělé komplexní vybavení areálu poskytuje ideální prostředí pro realizaci pobytu tzv. školy v přírodě.

Jedinečné podmínky pro načerpání nových sil a přípravu žáků vytváří dostatečná ubytovací kapacita ve 4-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, 15 bungalovech (8 až 10 lůžek, WC a umyvadlo s teplou vodou, sprchy jsou v nedaleké budově) a 20 chatkách (2 lůžka, společné sprchy jsou v nedaleké budově).

Pro výuku máme k dispozici 10 učeben a kongresový sál s kapacitou 200 osob. Parkování zdarma je možné přímo v areálu.
Stravování je zajišťováno v restauraci o kapacitě 150 míst + 50 míst v odděleném salonku. Po dohodě Vám pošleme jídelní lístek.
K dispozici je disko-sál na uspořádání disko-zábavy, s kapacitou 150 míst.
Rádi bychom Vám rovněž nabídli využití bohaté nabídky sportovišť. Pro sportovní vyžití je k dispozici krytá hala s umělým travnatým povrchem a asfaltové hřiště (tenis, basketbal, fotbal, házenou a volejbal), venkovní bazén 25 x 11 m, minigolfové hřiště, plážové hřiště na volejbal, posilovna, sauna, horská a trekingová kola, kolečkové brusle, stolní tenis. Můžeme také zařídit projížďky na koních.
Ve večerních hodinách Vám navrhujeme dětmi oblíbené posezení při táboráku spojené s opékáním špekáčků.
!!! Pro skupinové dětské pobyty jsou výrazné slevy !!!

fotogalerie
UMÍSTĚNÍ

Typ záznamu: Encyklopedické heslo
AKTUALIZACE: František Chovanec org. 56, 29.07.2003 v 15:20 hodin