Pobyty v areálu Bohema Zlaté Hory [ Encyklopedické heslo ]

 Sportovní pobyty a soustředění Dětské pobyty a školy v přírodě 
Firemní školení a semináře Rodinné pobyty
Nabídka pobytů pro seniory Nabídka cykloturistiky
Zimní a lyžařské pobyty


Areál nabízí návštěvníkům:Sportovně rekreační areál Bohema Zlaté Hory se nachází v jednom z ekologicky nejčistších míst České republiky. O jedinečnosti zdejšího prostředí svědčí fakt, že v sousedství se nachází dětská léčebna se zaměřením na léčení horních cest dýchacích. Další jedinečností areálu Bohema je zdroj vlastní pramenité vody, jejíž kvalita splňuje ty nejpřísnější hygienické požadavky, a to bez použití chemických látek.

Přehled kompletních cen za ubytování, stravování a poskytované služby naleznete zde.

V areálu jsme připravili podmínky pro všechny skupiny návštěvníků - fotogalerie. Stačí si jen vybrat který tip pobytu Vám bude vyhovovat:


Sportovní pobyty a soustředění


Areál nabízí široké podmínky pro soustředění sportovních klubů, možnost kruhového tréninku s využitím posilovny, sauny a maséra, travnaté fotbalové hřiště dle standardu UEFA, multifunkční sportovní hřiště s umělou trávou (basketbal, volejbal, bedminton,...), ideální terén pro běžecký trénink v horském prostředí v okolí areálu.

Ke koupání je možno využít bazén 25 m. V areálu je i minigreengolfové hřiště s 18 jamkami, pujčovna horských kol, multifunkční krytá hala (2 tenisové kurty, minifotbal, nohejbal, volejbal,...), brusle in-line, ping-pongové stoly, tenisový kurt s umělým povrchem, hřište pro plážový volejbal a další široká škála sportovního náčiní. Volný čas je možno trávit turistickými výlety do přírody.
Dětské pobyty a školy v přírodě


Ubytování pro děti zajišťujeme ve 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, dvoulůžkových chatkách nebo bungalovech pro 8-10 osob. Široká škála stolních her, pujčovna dětských kol, velká betonová plocha na kreslení, dětské diskotéky, výlety do přírody a poznávací zájezdy. Bohatý program včetně využití sportovišť.

Firemní školení a semináře


Hledáte místo pro pořádání větších firemních školení? Nabízíme vhodné prostory i servisní zabezpečení pro semináře, kurzy, porady, atd. Jsme schopni připravit a zrealizovat Firemní akci pro zaměstnance spojenou se sportovním pobytem. Nabízíme ubytování a stravování na úrovni, jakou potřebujete.

Rodinné pobyty


Pro rodiny nabízíme peciální pokoje s oddělenou ložnicí pro rodiče a děti s vlastním sociálním zařízením nebo rodinné bungalovy pro 8-10 osob. Pro mladé jsou k dispozici dvoulůžkové chatky. Bohatá nabídka kulturního a turistického vyžití spolu s nabídkou našeho areálu zaručuje spokojenou rekreaci pro všechny.

Cykloturistika a MTB


Velmi vhodné cykloturistické trasy v okolí areálu. Náročnost tras vhodná pro každého. V okolí Zlatých Hor Vám nabízíme přes 200 km značených cykloturistických tras. Areál nabízí zapůjčení horských kol, úschovu kol a v případě problémů i zprostředkuje servis a opravu.

Nabídka zimních pobytů


Nabízíme Vám pobyt v areálu, který je vybudován v krásném prostředí Jeseníků. V zimním období se nabízí mnohostranné využití areálu. Zejména sportovci či lidé, kteří chtějí aktivně odpočívat, mají u nás vynikající možnosti k běžkovému i sjezdovému lyžování.

Nabídka pobytů pro seniory


Ideální klidné prostředí (areál je ze tří stran chráněn lesem, mimo zastavěnou část obce Zlaté Hory), dostatek turistických stezek (Mechové jezírko na Rejvíze, Zlatorudné mlýny, jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, atd.), poutní místo - kostel Marie Pomocné v sousedství areálu, výborná kuchyně, fakultativní výlety, opékání u ohně, sběr hub, možné výlety do Polska - návštěva trhů v Nyse nebo výlet k Otmuchowským jezerům.
UMÍSTĚNÍ

Typ záznamu: Encyklopedické heslo
AKTUALIZACE: František Chovanec org. 56, 02.12.2004 v 14:10 hodin