O putovní pohár starosty obce Rohov [ Hasiči ]

Rohov
V uplynulém víkendu 3. a 4.6.2006 se v Rohově soutěžilo v požárním sportu. Hasičské slavnosti zahájili žáci dalším kolem Okresní ligy mládeže 2006, kdy 1. místo obsadilo v kategorii starší žáci družstvo z Těškovic. Domácí družstvo obsadilo pěkné 6. místo a v průběžném hodnocení si udržují krásné 3. místo.
Slavnosti pokračovaly nedělním 6. ročníkem soutěže "O putovní pohár starosty obce Rohov". I když nám letos nepřálo počasí, přijelo do Rohova 21 družstev mužů a 5 družstev žen včetně domácích. Ženy soutěžily jedno kolo, ve kterém zvítězilo družstvo z Bolatic-Borové časem 20.64 s, domácí ženy se umístily na místě třetím časem 35.76 s. Muži bojovali ve dvou kolech - v jednom o finanční odměnu a ve druhém o putovní pohár starosty obce Rohov. V prvním kole zvítězilo družstvo Bolatic I. časem 16.03 s a ve druhém kole byli nejlepší muži z Lesních Albrechtic II. časem 16.59 s., kteří si domů odvážejí putovní pohár. Domácí družstvo se v prvním kole bohužel neklasifikovalo a ve druhém se umístili na 11. místě. Všechna družstva, která se umístila na hodnoceném místě si domů odvážejí také poháry a diplomy. Rád bych tímto poděkoval hasičům z Rohova za přípravu celé slavnosti a zároveň přeji všem zůčastněným hasičům mnoho úspěchů v dalších soutěžích.